5 tipů na vánoční dárky od Džungle

5 tipů na vánoční dárky od Džungle

Po roce je tu znovu adventní čas a s ním přichází i otázka, co pořídit svým blízkým pod stromeček. Patříte mezi ty, kteří nechávají shánění dárků na poslední chvíli? Inspirujte se našimi tipy na dárky, které zaručeně potěší!

Svíčka Woodwick

Možná si řeknete, že svíčka přece nemůže být dárkem, který někoho nadchne. S tím u nás v Džungli nesouhlasíme. Svíčky WoodWick totiž rozhodně nejsou obyčejné. Mají dřevěný knot, který po zapálení praská a připomíná zvuk rozpáleného krbu. Každý si tak u sebe doma, třeba i v bytě, může navodit atmosféru horské chalupy. Navíc si můžete vybrat z množství vůní - ať už aroma jehličí nebo třeba čerstvě vypraného prádla. Vybere si opravdu každý.

 

Workshop mechového obrazu

Chcete potěšit někoho s tvořivým duchem? Pořiďte mu poukaz na náš workshop výroby mechového obrazu! Účastníky workshopu naučíme, jak si vyrobit svůj vlastní mechový obraz. Domů si odnesou vlastní originální dekoraci, která rozzáří každý interiér. Mechový obraz nevyžaduje žádnou péči a vydrží třeba i deset let.

DIY mechový obraz

Nadchly Vás naše mechové obrazy, ale chtěli byste obdarovat někoho, kdo si na skupinové workshopy nepotrpí a radši si tvoří sám doma? Pak by Vás mohla zajímat sada DIY mechový obraz. V balíčku najdete rám o velikosti 25x25 cm, set stabilizovaných mechů, speciální lepidlo a návod. Mechový obraz si tak každý může vyrobit v pohodlí domova.

 

Rostlinné terárium

Máte doma milovníka rostlin, který ale nemá čas na péči o ně? Řešením může být rostlinné terárium, které nepotřebuje téměř žádnou údržbu. Je to taková malá džungle v láhvi. Každé terárium je svým způsobem unikátní a  můžete si vybrat z různých velikostí a tvarů nádob. Navíc pro kutily tu znovu máme workshop. Tam Vás naučíme, jak si vyrobit své vlastní rostlinné terárium.


Rostlinné předplatné

Milovníka pokojovek (a překvapení) určitě potěšíte rostlinným předplatným. Každý měsíc obdrží novou rostlinu s návodem na pěstování. V balíčku se můžou objevit třeba krásné pestrobarevné calathey, které večer vzpřimují své listy, a proto se jim přezdívá modlící rostliny. Radost určitě udělá i vznešená monstera, nenáročné syngonium nebo třeba fíkus. Nechte se překvapit. Pokud si tedy netroufáte vybrat konkrétní pokojovku, je rostlinné předplatné ideálním dárkem.

Tak už víte, čím Vaše blízké potěšíte?